Go to Top

Hizmetlerimiz

 • Kurumsal Kimlik Çalışmaları

 • Matbaa Hizmetleri

 • Web Tasarım

 • Web Yazılım

 • E-Ticaret Sistemleri

 • Fatura & İrsaliye Basımı

Kurumsal Kimlik Tasarımı: Kurumsal kimlik, bir kurumun imzasıdır. Kurum felsefeniz ve duruşunuza en uygun olan şekilde kurumsal kimliğinizi tasarlıyoruz.  Kurumsal kimlik tasarımları firmalar açısından son derece önemli bir konudur. Çünkü bir şirketin veya firmanın yüzü kurumsal kimliğidir. İlk izlenimin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve ilk izlenimizin iyi olması için kurumsal kimlik tasarımları yaparken firmanızı inceliyor ve detaylı bir analizin ardından kurumsal kimlik çalışmalarına başlıyoruz. Kurumsal kimlik örneklerimizi inceleyerek daha önce yapmış olduğumuz kurumsal kimlik tasarım örneklerine bakabilir ve bilgi alabilirsiniz. 

Matbaa hizmetini alırken de satarken de biliriz ki “ Miktar arttıkça birim maliyet düşer.” Bu bilgi günümüzde matbaa teknolojisindeki gelişmelerle birlikte farklı bir hal alarak Organize Matbaacılık anlayışını gündeme getirmiştir.

Saral Tasarım olarak bizler de kaliteden ödün vermeden, baskısı gerçekleşecek işin en uygun üretim biçimini belirler ve minimum maliyetle ortaya çıkarız. Düşük maliyet ve hızlı üretim ile gerçekleştirdiğimiz bu çalışmalar sayesinde müşterilerimizin sektörlerinde rakiplerine üstünlük sağladıkları da bir gerçektir

 
Saral Tasarım  deneyimi ile kurumsal kimliğinizi destekleyen, kullanıcıların hızlı ve kolay erişebileceği, anlaşılır yapıda, güncel ihtiyaçlarınıza göre geliştirilebilir, güvenli internet siteleri tasarlamaktadır.

Firmanıza özel tasarımlarla sunulan internet siteleri tam olarak ihtiyaçlarınız belirlenerek hazırlanır. Böylece zaman ve para kaybını önlemeyi amaçlıyoruz. İnternet sitesini kullanım amacınızı belirlemekle başlayan çalışmamız, site tesliminden sonra da devam etmektedir. Sorumluluğumuz, internet sitenizin istendiği gibi çalışması için gerekli tüm ihtiyaçlar karşılanana kadar devam etmektedir.

Ne tür bir internet sitesine ihtyaç duyduğunuzu belirlemek, internet sitesi çalışmasının en önemli basamaklarından biridir. Saral Tasarım olarak size sunabileceğimiz internet sitesi türleri şunlardır.
 • Kurumsal tanıtım siteleri
 • Ürün – Hizmet Tanıtımı
 • E-Ticaret sitesi
 • Kurum içi iletişim siteleri
 • Kişisel – Blog Siteleri
 • Portal (dernek, iş kolu, sportif faaliyet v.b. durumlara özel hızlı haber akışı sağlama amaçlı siteler)

Yeni Türk Ticaret Kanunu gereği sermaye şirketlerinin internet sitelerinde bulunması gerekenler, tüm bu yapılar içinde hazırlanabilir ve yönetilebilir.

Online alışveriş mağazalarının en büyük avantajı yılın 365 günü ve günde 24 saat hizmet verebiliyor olması. Eğer internet sitenizin yazılımı ve teknik alt yapısı sağlam yapılmışsa ve düzenli olarak bakımı yapılıyorsa, online mağazanız aralıksız olarak tüm gün boyunca kullanıcılara hizmet verebilir.

E-ticaret Girişimcilerinin Bilmesi Gereken Temel Kavramlar

Türkçe adıyla “yatırım getirisi” olarak da bilinen ROI, yapılan yatırımın firmaya nasıl geri döndüğü ve ne oranlarda karlılık sağladığı ile ilgilidir. Başka bir deyişle ROI, yatırım dahilinde harcanan miktarı, mevcut kısa vadeli yatırımdan elde edilen kara bölerek ulaşılan sonuçtur.

Sıkça Karıştırılan E-Ticaret Türleri

Tüketiciden tüketiciye, şirketten tüketiciye gibi farklı çeşitleri olan e-ticaret, dilimize B2B, B2C gibi İngilizce’deki karşılıklarıyla yerleşmiş bulunuyor. Peki günlük hayatımızda neredeyse sürekli konuşutuğumuz bu kısaltmalar ne anlama geliyor?

B2B Nedir ve Neden Önemli?

Henüz popülerleşmemiş bir alan varsa o da B2B sektörü diyebiliriz. Bilmeyenler için kısaca anlatmak gerekirse B2B, şirketler arası ticaret anlamına geliyor.

Tüketiciler, Bir E-ticaret Sitesinden Ne Bekler?

Konuya vakıf olmayanlar e-ticareti, “evde, bilgisayarının başında” yapılan bir iş olarak değerlendiriyorlar. Halbuki, online bir alışveriş sitesini hayata geçirmek; tasarımdan yazılıma, pazarlamasından müşteri hizmetlerine kadar fiziki bir mağaza açmaktan daha zor bir hal bile alabiliyor.

E-ticaret Siteleri İçin Doğru Renk Kullanımı

Fast food zincirleri kırmızı, bankalar yeşildir. Süt ve diyet ürünleri mavi, taksilerin rengi sarıdır ve bu birkaç istisna hariç tüm dünyada böyledir. Bütün bu gerçeklerin birer tesadüf olduğunu düşünmek, gökkuşağının siyah olduğunu söylemek kadar doğrudur.

E-ticarete Sıfırdan Başlarken 5 Adım

Ürün sayısı arttıkça bunu yönetmek, satışlara göre reaksiyon vermek gerekebilir. Mağaza yönetmek 2-3 ürün satmaktan çok daha zor bir süreç. Bu süreçte pazarda kendimize ait bir alan kiralamaya benziyor. Bu aşamada kendi web sitemizi açıp burada ki mağaza adresimize yönlendirebiliriz.

E-ticaret Girişimcilerinin Cevaplaması Gereken İlk 5 Soru

Çıkacağınız bu zorlu yolu ne kadar tanıyorsunuz? Belki de henüz duymadığınız ama cevaplamanız gereken sorular neler? Yeni başlayanlar için e-ticarette hangi sorular önceliğe sahip?

Bir E-ticaret Şirketi Neden İflas Eder?

Bir e-ticaret şirketinin, bir İSO 500 şirketinin ya da Anadolu’daki herhangi bir KOBİ’nin batış nedenlerinden hiç de farkı yok. Ama şirket kelimesinin önüne e-ticaret koyduğumuz için biraz derinliklerine girmemiz şart oldu.

E-ticaret Siteleri İçin Tüketici Odaklı Kriz Yönetimi

İşletmenizin büyüklüğü, pazarın hacmi ya da hangi sektörde yer aldığınız fark etmiyor kriz kelimesine aşina olmanız için. Kimilerinin Çincede ”fırsat” anlamına geliyormuş deyişini eklemeden kullanmadığı bu kelimenin, yazımıza ekonomik sebeplerden ötürü konuk olmadığını belirtelim.

Çevrimiçi Destek

Canlı destek alabilirsiniz.

Hoşgeldiniz

Gonder